Adana Golden Rain Eğitimi

Adana Golden Rain Eğitimi

Adana dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Adana dedektör kullanıcıları ile bir araya geldik. Dedektör kullanımı konusunda eksiklikleri olan müşterilerimize arazide birebir ücretsiz dedektör eğitimi verdik. Adana dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde eğer firmamıza gelecek vakitleri yoksa biz onları ziyaret ediyor ve arazide dedektörü denemelerini, test etmelerini sağlıyoruz. Adana dedektör kullanıcıların firmamıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

Dedektör Nasıl Kullanılır ? kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisidir. Dedektörü firmamıza gelerek satın alan kullanıcılar ücretsiz olarak eğitim almaktadır fakat bir süredir kullanmayan ve unutan müşterilerimiz de olabiliyor Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında rota üzerinde bulunan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak dedektör eğitimi de vermekteyiz.

Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör. Adana ilinde müşterimize eğitim vermek için ziyaretine geldik. Dedektör nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler ? doğru bilinen yanlışları anlatarak kullanıcının cihazını doğru kullanması için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -