Afyon Dedektör Etkinliği

Afyon Dedektör Etkinliği

Afyon Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Afyon dedektör etkinliği kapsamında Afyonkarahisar içerisinde bulunan tarihi yapılardan bir tanesini sizlere tanıtmaya çalışacağız. Afyonkarahisar kalesi ve etrafını anlattığımız videoları Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye geneli gerçekleştirdiğimiz turlar ile firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ederek onlara arazide ücretsiz eğitim veriyoruz. Afyonkarahisar dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör almak istediklerinde firmamıza gelmek için vakit ayıramıyorsa biz onları ziyaret ederek satın alacakları dedektörü kendi arazilerinde görerek, test ederek almalarını sağlıyoruz. Afyon dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, on birinci ziyaretimizi de Denizli iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. 08-01-2021 tarihinde defineci kardeşlerimizin yardımıyla Afyonlu defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Afyon Programımızda kale gezisini öncelikle sizlerle paylaşıyoruz ardından müşterilerimizle ilgili paylaşımı ayrı bir sayfada yapacağız. Ziyaret ettiğimiz iller de bulunan tarihi yerleri de sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Burada gördüğünüz resimler Afyon kalesine ait detaylı bilgi için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Bu etkinliğe manevi anlamda destek olan, bizi takip eden, manevi anlamda yanımızda olan kişilere Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -