Amasya Golden Warrior Dedektör Eğitimi

Amasya Golden Warrior Dedektör Eğitimi

Amasya dedektör kullanıcıları ile Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında bir araya geldik. Türkiye genelinde düzenlediğimiz turlarda firmamızdan daha önce dedektör satın almış müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onların eksikliklerini gidermek için ücretsiz arazi eğitimi veriyoruz. Amasya dedektör kullanıcıları genel olarak dedektör modelleri hakkında bilgi sahibi fakat kullanım konusunda eksiklikleri olabiliyor. Amasya dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör almak istediklerinde firmamıza gelecek vakitleri yoksa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında onları ziyaret ediyor ve istedikleri dedektörü kendi arazilerinde deneyerek satın almalarını sağlıyoruz. Amasay dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.Amasaya'ya bizden Golden Warrior dedektör satın almış ama kullanamayan bir müşterimize eğitim vermek için geldik.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;
Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Arama Hızı ve Yüksekliği
Toprak Ayarı
Genel Arama
Ayrım
Ayrım Teyitleri ve Hataları
Çöplük Modu
Derinlik Hesaplama
Derinlik Ayarı
Hassasiyet Ayarı
Parazit Sinyaller
Dedektörün Kullanım Alanları
olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.Altın dedektörü
Define dedektörü
Metal dedektörü
Alan tarama cihazları
v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.
Dedektör almak istiyorum
Dedektör aldım kullanamıyorum
Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.
0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77
0537 062 36 77

- Galeri -