Ankara Dedektör Etkinliği

Ankara Dedektör Etkinliği

Ankara Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Ankara dedektör kullanıcıları gerçekleştirdiğimiz Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında en çok vakit ayırdığımız kullanıcılar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında her rotada neredeyse Ankara dedektör kullanıcılarına uğruyor ve onlarla etkileşim halinde oluyoruz. Firmamızdan daha önce dedektör satın almış dedektör kullanıcılarına arazide ücretsiz eğitim veriyoruz. Yeni bir dedektör satın almak isteyen müşteriler firmamıza gelemiyorsa biz onları ziyaret ediyor ve istedikleri dedektörü kendi arazilerinde, bahçelerinde deneyerek, test ederek satın almalarını sağlıyoruz. Ankara dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte onların eksiklerini gidermek için bilgiler paylaştık. Sektörümüzde yaşanan olayları konuştuk ve görüş, öneri paylaşımında bulunduk. Ankara dedektör kullanıcıları etkinliği gayet faydalı ve başarılı geçti katılan ve destek verenlere teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, yedinci ziyaretimizi de Ankara iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. 24-12-2020 tarihinde Ankara da Uğur kardeşimizin yardımıyla Ankara'lı defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti. Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik. Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik. Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Ankara dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte görüştüğümüz bazı konu başlıkları

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -