Antalya Golden Rain Eğitimi

Antalya Golden Rain Eğitimi

Antalya dedektör konusunda müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Antalya dedektör kullanıcıları dedektör modelleri hakkında bilgiler istiyor veya dedektör nasıl kullanılır konularında bizden eğitim istiyorlar. Telefon üzerinden müşteri temsilcilerimiz dedektör konusunda gerekli desteği sağlıyor fakat eğer sorun çözüme ulaşamıyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında yaptığımız Türkiye turlarında Antalya dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyor ve dedektör konusunda eksikliklerin giderilmesini, sorunların çözülmesini sağlıyoruz. Antalya dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde firmamıza gelecek vakitleri yoksa müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiyor ve biz onları ziyaret ediyor satın almak istedikleri dedektörü kendi bahçelerinde, arazilerinde, tarlalarında deneyerek, test ederek satın almalarını sağlıyoruz. Antalya dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör. Antalya ilinde müşterimize eğitim vermek için ziyaretine geldik. Dedektör nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler ? doğru bilinen yanlışları anlatarak kullanıcının cihazını doğru kullanması için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -