Aydın Dedektör Etkinliği

Aydın Dedektör Etkinliği

Aydın Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Aydın dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz turlarda sürekli olarak Aydın dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyoruz. Aydın dedektör kullanıcıları ile kültür ve tarih yolculuğuna çıktık. Afrodisias Antik Kenti ve müzesini gezerek bunları sizin için yayınladık. Ziyaret ettiğimiz illerin tarihi konusunda sizlere bilgi vermeye çalışmaktayız. Aydın dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, on ikinci ziyaretimizi de Aydın iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. 14-01-2021 tarihinde defineci kardeşlerimizin yardımıyla Aydın ilindeki defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik. Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ve kendileri ile birlikte Aydın ilinde bulunan tarihi yapıları ziyaret ettik.Yaptığımız ziyaretten resimleri ve videoları sizlerle paylaşıyoruz.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Aydın dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Afrodisias Antik Kenti ve Müzesi
  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar

- Galeri -