Bursa Dedektör Eğitimi

Bursa Dedektör Eğitimi

Dedektör eğitiminde en hızlısıyız, il dışındaki müşterimiz satın aldığı dedektörü kargodan teslim aldıktan 2 saat sonra kendisine eğitim vermeye geldik. Sizde kendi arazinizde test ederek, eğitim alarak dedektör, en uygun dedektör fiyatları ile satın almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. 

Bursa dedektör konusunda müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Bursa dedektör kullanıcısı müşterilerimizi ziyaret ediyor ve eğitime ihtiyacı olanlara arazide ücretsiz olarak eğitim veriyoruz. Müşterilerimiz içerisinde bursa da yaşayıp dedektör almak için firmamıza gelmeye vakti olmayan kişilieri biz ziyaret ediyoruz ve onların dedektörü arazide deneyerek, test ederek satın almalarını sağlıyoruz.

Bursa dedektör fiyatları müşterilerimizin bütçelerin uygun olarak ayarlanmıştır. Farklı bütçelere uygun dedektör seçenekleri mevcuttur. Dedektör satın almak isteyen, dedektörü var eğitim almak isteyen bursa dedektör kullanıcılarının bizimle iletişime geçmeleri yeterlidir.

Bursa dedektör eğitimi Golden Warrior, dedektör eğitiminde en hızlısıyız, il dışındaki müşterimiz satın aldığı dedektörü kargodan teslim aldıktan 2 saat sonra kendisine eğitim vermeye geldik. Sizde kendi arazinizde test ederek, eğitim alarak dedektör, en uygun dedektör fiyatları ile satın almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -