Çanakkale Dedektör Eğitimi

Çanakkale Dedektör Eğitimi

Çanakkale dedektör kullanıcıları olarak müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye genelinde turlar düzenliyor ve firmamızdan dedektör satın almış müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda sorun yaşayan müşterilerimiz temsilcileri ile iletişime geçmiş ve sorunu çözememiş ise onları ziyaret ediyor ve arazide ücretsiz eğitim veriyoruz. Çanakkale dedektör kullanıcıları genel olarak firmamızı takip ediyor ve dedektör modelleri hakkında bilgi sahibi. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Çanakkale dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde eğer firmamıza gelmek için vakit ayıramıyorsa biz onları ziyaret ediyor ve satın almak istedikleri dedektörü kendi arazilerinde deneyerek, test ederek almalarını sağlıyoruz. Türkiye ve Dünya da bu hizmeti sadece Uğur Elektronik olarak vermenin gururunu yaşıyoruz. Çanakkale dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.  Çanakkale'ye bizden Gold Finder dedektör satın almış ama kullanamayan bir müşterimize eğitim vermek için geldik.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;
Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Arama Hızı ve Yüksekliği
Toprak Ayarı
Genel Arama
Ayrım
Ayrım Teyitleri ve Hataları
Otomatik Arama Modu
Derinlik Hesaplama
Hassasiyet Ayarı
Parazit Sinyaller
Dedektörün Kullanım Alanları
olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.Altın dedektörü
Define dedektörü
Metal dedektörü
Alan tarama cihazları
v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.
Dedektör almak istiyorum
Dedektör aldım kullanamıyorum
Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.
0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77
0537 062 36 77

- Galeri -