Dedektör Bahane Eğitim Şahane

Dedektör Bahane Eğitim Şahane

Denizli dedektör kullanıcıları ile Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında buluştuk. Dedektör eğitimleri, ayrım testleri yaptık ve dedektör kullanıcılarının sorularına yanıt verdik. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Denizli dedektör kullanıcılarını sürekli olarak ziyaret ediyoruz. Denizli dedektör olarak müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Firmamızdan daha önce dedektör satın almış müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onların yaşadığı sorunların çözümü için onlara ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Denizli dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde dedektör mağazamıza gelemiyorlarsa biz onları ziyaret ediyor ve satın almak istedikleri dedektörü kendi arazilerinde test ederek satın almalarını sağlıyoruz. Denizli dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon Dedektör. Denizli ilinde müşterimize eğitim vermek için ziyaretine geldik. Dedektör nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler ? doğru bilinen yanlışları anlatarak kullanıcının cihazını doğru kullanması için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -