Denizli Dedektör Etkinliği

Denizli Dedektör Etkinliği

Denizli Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Denizli dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik kapsamında onlarla buluştuk ve gayet faydalı ve güzel bir vakit geçirdik. Denizli dedektör kullanıcılarını gerçekleştirdiğimiz Türkiye turlarında sürekli olarak ziyaret ediyoruz ve onlara arazide ücretsiz dedektör eğitimi veriyoruz. Denizli dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte sektörümüz üzerine konuştuk ve onların deneyimlerini dinledik. Kendilerinin bize önerilerini not aldık ve çevre bölge tarihi hakkında görüşmeler yaptık. Denizli dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. 

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, on birinci ziyaretimizi de Denizli iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. 13-01-2021 tarihinde defineci kardeşlerimizin yardımıyla Denizli de bulunan defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik.Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Denizli dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -