Eskişehir Dedektör Etkinliği

Eskişehir Dedektör Etkinliği

Eskişehir Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Eskişehir dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik çok başarılı ve bilgi açısından faydalı geçti. Eskişehir dedektör kullanıcılarına Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz Türkiye turlarında sürekli olarak uğruyoruz ve onlarla vakit geçiriyoruz. Eskişehir dedektör kullanıcıları bizi yakından takip ediyor ve sektörümüz ile ilgili bilgi sahibiler. Bizlere yaptıkları önerileri ve sordukları sorular için teşekkür ediyoruz. Eskişehir dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, sekizinci ziyaretimizi de Eskişehir iline gerçekleştirdik.Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.25-12-2020 tarihinde defineci kardeşlerimizin yardımıyla Eskişehirli defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik.Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimizede Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Eskişehir dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte görüştüğümüz bazı konu başlıkları

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -