İzmir Dedektör Etkinliği

İzmir Dedektör Etkinliği

İzmir Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

İzmir dedektör kullanıcılarına gerçekleştirdiğimiz Türkiye turlarında uğrayarak onlarla vakit geçirmekteyiz. Bu seferki ziyaretimiz bir etkinlik gerçekleştirmek amacıyla oldu. İzmir dedektör kullanıcıları ile definecilik üzerine konuştuk ve onlara kendi bilgilerimizi aktardık. İzmir dedektör kullanıcılarının sorduğu soruların cevaplarını kendilerine ilettik. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye geneli turlarımıza devam ediyoruz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, on birinci ziyaretimizi de İzmir iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. 19-01-2021 tarihinde defineci kardeşlerimizin yardımıyla İzmir'li defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik.Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

İzmir dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -