Kahramanmaraş Golden Warrior Eğitimi

Kahramanmaraş Golden Warrior Eğitimi

Kahramanmaraş dedektör kullanıcıları genel olarak dedektör modelleri hakkında bilgi sahibi fakat dedektör kullanımı konusunda eksiklikleri olabiliyor. Firmamızdan dedektör satın almış müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlara arazide ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Kahramanmaraş dedektör olarak müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında yaptığımız Türkiye turlarında Kahramanmaraş dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyoruz. Kahramanmaraş dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde eğer firmamızı ziyaret edecek vakitleri yoksa biz onları ziyaret ediyor ve satın alacakları dedektörü kendi bahçelerinde, arazilerinde deneyerek ve test ederek satın almalarını sağlıyoruz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. Kahramanmaraş'a bizden Golden Warrior dedektör satın almış ama kullanamayan bir müşterimize eğitim vermek için geldik.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;
Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Arama Hızı ve Yüksekliği
Toprak Ayarı
Genel Arama
Ayrım
Ayrım Teyitleri ve Hataları
Çöplük Modu
Derinlik Hesaplama
Derinlik Ayarı
Hassasiyet Ayarı
Parazit Sinyaller
Dedektörün Kullanım Alanları
olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.Altın dedektörü
Define dedektörü
Metal dedektörü
Alan tarama cihazları
v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.
Dedektör almak istiyorum
Dedektör aldım kullanamıyorum
Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.
0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77
0537 062 36 77

- Galeri -