Kayseri Dedektör Etkinliği

Kayseri Dedektör Etkinliği

Kayseri Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Kayseri dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında yaptığımız dedektör kullanıcıları etkinliğine Kayseri ilini eklemezsek olmazdı. Kayseri dedektör kullanıcılarının yoğun talepleri üzerine bu etkinliği öne aldık. Kendileri ile dedektör, define, definecilik konularında görüşmeler yaptık. Onların önerilerini ve yaşadığı olayları dinledik. Elimizden geldiğinde dedektör kullanıcılarına yardım etmeye çalışmaktayız.

Dedektör ile Devri Alem etkinliği ile Türkiye geneli turlar gerçekleştiriyoruz. Kayseri dedektör kullanıcıları ile etkinlik yapacağımıza dair duyurumuzu yaptık ve bölgedeki müşterimiz olan dedektör kullanıcıları ile iletişime geçerek onlara tekrar bilgi verdik. Kayseri dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, ikinci ziyaretimizi de Kayseri iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.08-12-2020 tarihinde Kayseri Erdoğan kardeşimizin yardımıyla Kayserili defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti. Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik. Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik. Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık. Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -