Konya Dedektör Eğitimi

Konya Dedektör Eğitimi

Dedektör satın almış ama kullanamayan ve sosyal medyada dedektör hakkında kötü yorumda bulunan bir kullanıcı gördük sonrasında kendisi ile iletişime geçtik ve kendisine eğitim vermeye Konya'ya yanına gittik.

Gittiğimizde kullanıcıdaki kullanım hatalarını gördük ve doğrularını anlattık, kendisine verdiğimiz dedektör eğitimini ve dedektör kullanıcısının özürünü görebilirsiniz. Bir dedektör satın aldığınızda kullanımı öğrenmeden karalayıcı yorumlarda bulunmayın, dedektörü kullanmayı öğrenmeden test etmeye çalışmayın, takıldığınız konularda destek almak için müşteri temsilcileri ile iletişime geçin.

Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında Türkiye genelinde seyahat ederek müşterlerimizi ziyaret ediyoruz. Eğitime ihtiyacı olanlara ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Bizi ziyaret edin diye davet eden müşterilerimize de zaman ayırarak kırmamaya özen gösteriyoruz. Dedektör üretimi ve satışı konusunda Türkiye'nin lideri Uğur Elektronik olarak daima sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Dedektör Neden Uğur Elektronik'ten Alınmalı?

Uğur Elektronik olarak 1999 yılından beri dedektör sektöründe yer alarak dedektör üretimi ve satışı yapmaktayız. Ürettiğimiz dedektörleri kendimizde kullanıyoruz ve önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Satış sonrasında hiçbir firmanın yapmadığı / yapmaya cesaret edemediği bir etkinlik ile sizlerin ayağına gelerek destek veriyoruz. Bizim için müşterilerimiz ile bağımız bir dedektörü satın aldıktan sonra bitmiyor, satın aldığı dedektörü kullanamıyorsa bizim için bir sorun var demektir, diğer firmaların aksine bu bizim sorunumuz değil diyerek bırakmıyor kendisinin adresine gelerek ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Alınan dedektörün desteğini sağlıyor en iyi şekilde performans alabilmeleri için gereken eğitimi veriyoruz.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

  • Altın dedektörü
  • Define dedektörü
  • Metal dedektörü
  • Alan tarama cihazları

v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

İrtibat;

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

- Galeri -