Manisa Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Manisa Dedektör Eğitimi Golden Warrior

Manisa dedektör kullanıcıları ile buluştuk ve onlara ücretsiz arazi eğitimi verdik. Manisa dedektör olarak müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Manisa dedektör kullanıcıları ile yaptığımız etkinliğin videosunuda kanalımızdan bulabilirsiniz. Manisa dedektör kullanıcıları genel olarak dedektör modelleri hakkında bilgi sahibi fakat dedektör kullanımı konusunda bazı küçük eksiklikler olabiliyor bizde bunları arazi eğitimleri ile kapatmaya çalışıyoruz. Manisa dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde firmamıza gelecek vakitleri yoksa biz onları Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında ziyaret ediyor ve satın almak istedikleri dedektörü kendi arazilerinde deneyerek almalarını sağlıyoruz. Manisa dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Dedektör kullanırken yapılan hatalar ve sık karşılaştığımız konular üzerine detaylı bilgiler vermeye çalıştığımız bu videoda aynı zamanda sizlere Golden Warrior Dedektör eğitimini de anlatacağız. Dedektör Eğitimi Manisa, Dedektör ile Devri Alem Golden Warrior Dedektör kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisidir. Dedektörü firmamıza gelerek satın alan kullanıcılar ücretsiz olarak eğitim almaktadır fakat bir süredir kullanmayan ve unutan müşterilerimiz de olabiliyor Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında rota üzerinde bulunan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak dedektör eğitimi de vermekteyiz.

Dedektör nasıl kullanılır ve dikkat edilmesi gerekenleri sizlere Golden Warrior Dedektör eğitimi içerisinde anlatmaya çalıştık. Türkiye de bu hizmeti ilk defa Uğur Elektronik başlattı ve devam ediyor.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

 1. Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
 2. Arama Hızı ve Yüksekliği
 3. Toprak Ayarı
 4. Genel Arama
 5. Ayrım
 6. Ayrım Teyitleri ve Hataları
 7. Çöplük Modu
 8. Derinlik Hesaplama
 9. Hassasiyet Ayarı
 10. Parazit Sinyaller
 11. Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

 1. Altın dedektörü
 2. Define dedektörü
 3. Metal dedektörü
 4. Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

 1. Dedektör almak istiyorum
 2. Dedektör aldım kullanamıyorum
 3. Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -