Mardin Dedektör Eğitimi Golden Rain

Mardin Dedektör Eğitimi Golden Rain

Mardin dedektör konusunda kullanıcılarımızın yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör eğitimi için Mardin ili Nusaybin ilçesine geldik. Firmamızdan Golden Rain satın alan müşterimizi hem ziyaret ettik hemde dedektör kullanımı konusunda unuttuğu yerleri tekrar anlatarak öğrenmesini sağladık, takıldığı konuları uygulamalı olarak göstererek anlamasını sağladık.

Türkiye'de bu hizmeti müşterilerine sunan tek dedektör firması Uğur Elektronik'tir. Firmamızdan bir dedektör satın aldığınızda müşteri temsilcilerimizi arayarak destek alabilirsiniz veya dedektör ile devri alem etkinliği kapsamında sizi biz ziyaret ederek bahçenizde, tarlanızda, arazinizde dedektörün eğitimini alabilirsiniz.

Müşterimiz değilsiniz ve dedektör almak istiyorsunuz ama aklınızda soru işaretleri var hangi dedektörü almalıyım, en iyi dedektör hangisi, dedektör fiyatları nedir, altın dedektörü modelleri ve define dedektörleri gibi bu durumda dedektör ile devri alem etkinliği kapsamında yine evinizi ziyaret ediyor ve dedektör modellerini görmenizi sağlıyoruz. Test ederek, deneyerek, görerek dedektör satın alabilirsiniz.

Dedektör Neden Uğur Elektronik'ten Alınmalı?

Uğur Elektronik olarak 1999 yılından beri dedektör sektöründe yer alarak dedektör üretimi ve satışı yapmaktayız. Ürettiğimiz dedektörleri kendimizde kullanıyoruz ve önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Satış sonrasında hiçbir firmanın yapmadığı / yapmaya cesaret edemediği bir etkinlik ile sizlerin ayağına gelerek destek veriyoruz. Bizim için müşterilerimiz ile bağımız bir dedektörü satın aldıktan sonra bitmiyor, satın aldığı dedektörü kullanamıyorsa bizim için bir sorun var demektir, diğer firmaların aksine bu bizim sorunumuz değil diyerek bırakmıyor kendisinin adresine gelerek ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Alınan dedektörün desteğini sağlıyor en iyi şekilde performans alabilmeleri için gereken eğitimi veriyoruz.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

  • Altın dedektörü
  • Define dedektörü
  • Metal dedektörü
  • Alan tarama cihazları

v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

İrtibat;

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

- Galeri -