Mersin Gold Finder Neon Eğitimi

Mersin Gold Finder Neon Eğitimi

Mersin dedektör kullanıcıları anlamında müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz Türkiye turları sayesinde firmamızdan daha önce dedektör satın almış müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onların eksikliklerini tamamlamak için arazide ücretsiz eğitim veriyoruz. Türkiye ve Dünyada ilk ve tek olarak Uğur Elektronik tarafından gerçekleştirilen bu hizmet siz değerli müşterilerimiz içindir. Mersin dedektör kullanıcıları genel olarak firmamızı ve ürünlerimizi takip ediyor. Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında dedektör satın almak isteyen fakat firmamıza gelmek için vakit ayıramayan Mersin dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyor ve onların almak istedikleri dedektörü kendi arazilerinde deneyerek, test ederek, eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Firmamıza verdikleri destekten dolayı Mersin dedektör kullanıcılarına teşekkür ederiz

Dedektör Eğitimi | Mersin Dedektör ile Devri Alem Gold Finder Neon Dedektör kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisidir. Dedektörü firmamıza gelerek satın alan kullanıcılar ücretsiz olarak eğitim almaktadır fakat bir süredir kullanmayan ve unutan müşterilerimiz de olabiliyor Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında rota üzerinde bulunan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak dedektör eğitimi de vermekteyiz.

Dedektör nasıl kullanılır ve dikkat edilmesi gerekenleri sizlere Gold Finder Neon Dedektör Eğitimi içerisinde anlatmaya çalıştık. Türkiye de bu hizmeti ilk defa Uğur Elektronik başlattı ve devam ediyor.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

 1. Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
 2. Arama Hızı ve Yüksekliği
 3. Toprak Ayarı
 4. Genel Arama
 5. Ayrım
 6. Ayrım Teyitleri ve Hataları
 7. Çöplük Modu
 8. Derinlik Hesaplama
 9. Hassasiyet Ayarı
 10. Parazit Sinyaller
 11. Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

 1. Altın dedektörü
 2. Define dedektörü
 3. Metal dedektörü
 4. Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

 1. Dedektör almak istiyorum
 2. Dedektör aldım kullanamıyorum
 3. Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -