Nevşehir Dedektör Etkinliği

Nevşehir Dedektör Etkinliği

Nevşehir Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Nevşehir dedektör kullanıcılarının daveti üzerine orada gerçekleştirdiğimiz etkinlik oldukça verimli geçti. Kendilerinin görüşlerini dinledik, eksiklerini gidermek için eğitim verdik. Nevşehir dedektör kullanıcılarına fayda vereceğini düşündüğümüz bilgileri paylaştık ve mümkün olduğunca onlara destek olduk. Nevşehir dedektör kullanıcılarını sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlik kapsamında ziyaret etmekteyiz. Dedektör satın almak isteyen Nevşehir dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyor ve satın almak istedikleri dedektörü kendi arazilerinde deneyerek, test ederek satın almalarını sağlıyoruz. Firmamızdan daha önce dedektör satın almış Nevşehir dedektör kullanıcılarını ziyaret ediyor ve onlara ücretsiz eğitim veriyoruz. Nevşehir dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliği ile Türkiye geneli turlar gerçekleştiriyoruz. Nevşehir dedektör kullanıcıları ile etkinlik yapacağımıza dair duyurumuzu yaptık ve bölgedeki müşterimiz olan dedektör kullanıcıları ile iletişime geçerek onlara tekrar bilgi verdik. Nevşehir dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, üçüncü ziyaretimizi de Nevşehir iline gerçekleştirdik.Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.09-12-2020 tarihinde Nevşehir de Deniz kardeşimizin yardımıyla Nevşehir li defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik.Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk ama sokağa çıkma yasağı nedeniyle sohbetimizi kısa kesip ara vermek zorunda kaldık.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimizede Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -