Nevşehir Golden Rain Eğitimi

Nevşehir Golden Rain Eğitimi

Nevşehir dedektör kullanıcıları ile Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamınada bir araya geliyoruz. Nevşehir dedektör kullanıcıları olarak müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Türkiye geneli düzenlediğimiz turlarda yoğun vakit geçirdiğimiz iller arasındadır. Nevşehir dedektör kullanıcıları firmamızın dedektör modellerini yakından takip ediyorlar bu konuda bilgiye sahipler. Dedektör kullanımı konusunda yaşanan küçük eksikliker ve problemler olabiliyor bunları ücretsiz arazi eğitimi ile tamamlıyoruz. Nevşehir dedektör kullanıcıları yeni bir dedektör satın almak istediklerinde eğer firmamıza gelmek için vakit ayıramıyorsa biz onları ziyaret ediyor ve almak istediği dedektörü kendi bahçesinde deneyerek satın almasını sağlıyoruz. Firmamıza verdiği destekten dolayı Nevşehir dedektör kullanıcılarına teşekkür ediyoruz.

Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör. Nevşehir ilinde müşterimize eğitim vermek için ziyaretine geldik. Dedektör nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler ? doğru bilinen yanlışları anlatarak kullanıcının cihazını doğru kullanması için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -