Samsun Dedektör Etkinliği

Samsun Dedektör Etkinliği

Samsun Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Samsun dedektör kullanıcıları ile Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında sürekli olarak bir araya geliyoruz ve onlara ücretsiz dedektör eğitimi veriyoruz. Samsun dedektör etkinliği kapsamında il genelinde bulunan dedektör kullanıcıları buluştuk ve onlarla keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Dedektör konusunda onlara bilgi verdik ve onların önderilerini dinledik. Samsun ilinde gerçekleştirdiğimiz eğitimleri sitemizden takip edebilirsiniz. Samsun dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, Karadeniz de ilk ziyaretimizi Samsun iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.22-12-2020 tarihinde Samsun Terme mevkinde Mustafa kardeşimizin yardımıyla bahçeli bir evde defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Dedektörlerimizi satın almak isteyen kullanıcılara ürünlerin tanıtımı, testleri ve eğitimlerini yaptık.

Etkinliğe katılan misafirlerimizin içinde bizim cihazlarımızı kullanan arkadaşlarımızın cihazlarımız ile yaptıkları tespitler bizleri mutlu etti.Türkiye de dedektör ve define konulu sohbetimizi dedektör ile alakalı karşılıklı soru ve cevap ile devam ettirdik.Müşterilerimizin bizden taleplerinin neler olduğunu tespit ettik.Sektörün sıkıntılarını karşılıklı istişare etme fırsatı bulduk.

Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimizede Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Samsun dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte görüştüğümüz bazı konu başlıkları

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -