Şanlıurfa Dedektör Eğitimi Golden Rain

Şanlıurfa Dedektör Eğitimi Golden Rain

Şanlıurfa dedektör konusunda müşterilerimizin yoğun olduğu iller içerisindedir. Şanlıurfa ilinde firmamızdan dedektör satın almış müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlara arazide ücretsiz eğitim veriyoruz. Şanlıurfa dedektör anlamında yoğun olduğu için dedektör satın almak isteyen ama firmamıza gelmek için vakit ayıramayan müşterilerimizi biz ziyaret ediyor ve satın almak istedikleri dedektör modelini kendi arazilerinde görerek ve test ederek satın almalarını sağlıyoruz. Şanlıurfa dedektör fiyatları için bölgedeki kişilerin bütçelerine uygun alternatifler sunmaktayız.

Dedektör kullanıcılarının genellikle yaptığı hatalardan bir kaç tanesi kısaca, evde açıp denemeye çalışmak, derinlik mantığını bilmeden derinlik testleri yapmak, günümüz metallerini dedektöre tutarak ayrım testi yapmak.

Satın aldığınız dedektörü test etmeniz gayet normal fakat kullanmayı bilmeden test etmeniz yanlış. Dedektör nasıl kullanılır öğrenmek için klavuzu okumalı ve eğitim videolarını izlemelisiniz. 1 hafta veya 10 gün boş arazi, tarla gibi yerde eğitim yapmalısınız sonrasında şüphelendiğiniz bölgeleri taramaya başlayabilirsiniz.

Dedektör kullanıcıların yaşadığı kullanım problemlerinde onlara daha hızlı yardımcı olabilmek adına Dedektör ile Devri Alem etkinliğini başlattık ve onların ayağına giderek kendi dedektörlerini arazide beraber kullandık, eğitim verdik. Eksik ve yanlış yaptıkları konularda doğruyu birebir eğitimde gösterdik.

Şanlıurfa dedektör eğitimi videosunda Golden Rain dedektör nasıl kullanılır konusu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Güncel dedektör fiyatları ve şanlıurfa da dedektör satın almak isteyen müşterilerimiz irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirler.

Dedektör Eğitimi Sıralaması;

Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arama Hızı ve Yüksekliği

Toprak Ayarı

Genel Arama

Ayrım

Ayrım Teyitleri ve Hataları

Çöplük Modu

Derinlik Hesaplama

Derinlik Ayarı

Hassasiyet Ayarı

Parazit Sinyaller

Dedektörün Kullanım Alanları olarak sırasıyla eğitim verildi. Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Uğur Elektronik olarak 21 yıldır metal dedektörü sektöründe hizmet vermekteyiz.

Altın dedektörü

Define dedektörü

Metal dedektörü

Alan tarama cihazları v.b. farklı kullanım alanlarına uygun dedektör modelleri için iletişime geçiniz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dedektör almak istiyorum

Dedektör aldım kullanamıyorum

Bizide ziyaret edin diyorsanız iletişime geçiniz.

0553 950 95 77

0530 894 40 17

0533 453 95 77

0537 062 36 77

- Galeri -