Şanlıurfa Golden Rain Eğitimi

Şanlıurfa Golden Rain Eğitimi

Şanlıurfa dedektör konusunda müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Şanlıurfa da yaşayıp firmamızdan dedektör almış müşterilerimizi Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında ziyaret ediyor ve ücretsiz olarak dedektör eğitimi veriyoruz. Şanlıurfa da dedektör satın almak isteyen fakat firmamıza gelmek için vakti olmayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde kendilerini ziyaret ediyoruz ve bahçelerinde dedektörü deneyerek ve arazi eğitimi alarak satın almalarını sağlıyoruz. Dedektör ile ilgili verdiğimiz hizmetler için ekstra ücret almıyoruz.

Dedektör fiyatları olarak Türkiye'nin en uygun alternatifleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Şanlıurfa dedektör için bizi çağırıyor, Uğur Elektronik olarak üretimini yaptığımız ürünlerin arkasında sizlerin yanındayız. Şanlıurfa dedektör etkinliğinde görüşmek üzere.

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi. Şanlıurfa'ya bizden Golden Rain dedektör satın almış ama kullanamayan bir müşterimize eğitim vermek için geldik.

Müşterimize Eğitim Sıralaması;
Aramaya Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Arama Hızı ve Yüksekliği
Toprak Ayarı
Genel Arama
Ayrım
Ayrım Teyitleri ve Hataları
Çöplük Modu
Derinlik HesaplamaDerinlik Ayarı
Hassasiyet Ayarı
Parazit Sinyaller
Dedektörün Kullanım Alanları
olarak sırasıyla eğitim verildi.Video da eğitim bittikten sonra son kez üzerinden geçtiğimiz bölüm gösterilmektedir.

Dedektör ile Devri Alem etkinliğimizi www.dedektoriledevrialem.com sitemizden takip edebilirsiniz.
Dedektör almak istiyorum
Dedektör aldım kullanamıyorum
Bizide ziyaret edin diyorsanız
iletişime geçiniz.

0553 950 95 77
0530 894 40 17
0533 453 95 77
0537 062 36 77

- Galeri -