Sivas Dedektör Etkinliği

Sivas Dedektör Etkinliği

Sivas Dedektör Kullanıcıları Etkinliği

Sivas dedektör açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir. Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık, ilk ziyaretimizi de Sivas iline gerçekleştirdik. Bu etkinlik için Tuncay bey görevlendirildi.07-12-2020 tarihinde Sivas Soğuk çermik mevkinde Mehmet ve İbrahim kardeşlerimizin yardımıyla bir çiftlik evinde Sivas lı defineci ve dedektör kullanıcılarıyla etkinliğimizi gerçekleştirdik. Sivas dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. Sivas dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde kendilerinin yaşadığı sorunlar hakkında onlardan bilgi edindik. Dedektör ve definecilik konularında onların görüş ve önerilerini aldık. Dedektör kullanımı konusunda sorun yaşayan müşterilerimize eğitim verdik. Bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz ayrıca bu organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize de Uğur Elektronik ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Başka bir zaman tekrar buluşmak dileği ile diyoruz.

Dedektör ile Devri Alem etkinliği ile Türkiye geneli turlar gerçekleştiriyoruz. Sivas dedektör kullanıcıları ile etkinlik yapacağımıza dair duyurumuzu yaptık ve bölgedeki müşterimiz olan dedektör kullanıcıları ile iletişime geçerek onlara tekrar bilgi verdik. Sivas dedektör kullanıcıları ile yaptığımız dedektör etkinliği kapsamında onlara

  • Dedektör kanunları
  • Define nedir?
  • Metal dedektörü nedir?
  • Definecilik nasıl yapılmalıdır?
  • Dedektör alırken dikkat edilmesi gerekenler?
  • Kullanım alanlarına göre dedektör tavsiyeleri
  • Dedektör fiyatları neden yükselir?
  • Dedektör sektöründe yaşanan sorunlar
  • Definecilik kanunlarındaki eksiklikler

gibi konular hakkında bilgiler verdik.

Dedektör ile Devri Alem Nedir?

Uğur Elektronik tarafından başlatılan dedektör kullanıcıları tarafından istenilen bir etkinlik. Uğur Elektronik, kendisinden dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ürünleri satın alan müşterilerini düzenlediği Türkiye turları ile ziyaret ediyor ve satın aldığı ürün ile ilgili sorun yaşan müşterisine arazide ücretsiz eğitim veriyor. Yeni bir ürün almak isteyen dedektör kullanıcıları için de bu bir fırsat haline geliyor ve ürün almak isteyenler satın alacakları ürünü kendi arazisinde deneyerek, test ederek satın alabiliyorlar.

- Galeri -