Afyonkarahisar Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Afyonkarahisar Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Afyonkarahisar dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Afyonkarahisar dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Afyonkarahisar dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Afyonkarahisar dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Ağustos 2021

Afyonkarahisar Dedektör Eğitimi Golden Rain

Detay
04 Ağustos 2021, Çarşamba
Temmuz 2021

Afyonkarahisar Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
01 Temmuz 2021, Perşembe
Mart 2021

Dedektör Boşluk Testi 350cm Golden Rain Dedektör Afyonkarahisar

Detay
13 Mart 2021, Cumartesi
Şubat 2021

Dedektör ile Devri Alem Afyonkarahisar Golden Rain Dedektör Eğitimi

Detay
17 Şubat 2021, Çarşamba
Ocak 2021

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık.Onuncu durağı Afyon

Detay
08 Ocak 2021, Cuma