Ankara Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Ankara Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Ankara dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Ankara dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Ankara dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Ankara dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Eylül 2021

Ankara Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
03 Eylül 2021, Cuma
Mayıs 2021

Ankara Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör Exen Alan Tarama

Detay
23 Mayıs 2021, Pazar
Şubat 2021

Dedektör ile Devri Alem Ankara Golden Warrior Dedektör Eğitimi

Detay
15 Şubat 2021, Pazartesi

Dedektör ile Devri Alem Ankara Golden Warrior Dedektör Eğitimi

Detay
14 Şubat 2021, Pazar
Aralık 2020

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık.Yolculuğun yedinci durağı Ankara

Detay
24 Aralık 2020, Perşembe