Aydın Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Aydın Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Aydın dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Aydın dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Aydın dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Aydın dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Hazirane 2021

Aydın Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
27 Hazirane 2021, Pazar

Aydın Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
25 Hazirane 2021, Cuma
Mayıs 2021

Aydın Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
27 Mayıs 2021, Perşembe
Ocak 2021

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık.Yolculuğun on ikinci durağı Aydın

Detay
14 Ocak 2021, Perşembe