Çanakkale Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Çanakkale Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Çanakkale dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Çanakkale dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Çanakkale dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Çanakkale dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Hazirane 2021

Çanakkale Dedektör Eğitimi Golden Warrior Dedektör

Detay
02 Hazirane 2021, Çarşamba
Mayıs 2021

Çanakkale Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
15 Mayıs 2021, Cumartesi
Nisan 2021

Çanakkale Dedektör Eğitimi Gold Finder Dedektör

Detay
17 Nisan 2021, Cumartesi
Mart 2021

Dedektör 160cm derinlik testi. Çanakkale de test sahası oluşturan kullanıcının daveti üzerine Golden Rain dedektörü test etmek için geldik.

Detay
19 Mart 2021, Cuma