Konya Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Konya Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Konya dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Konya dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Konya dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Konya dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Hazirane 2021

Konya Dedektör Eğitimi

Detay
11 Hazirane 2021, Cuma
Mayıs 2021

Konya Dedektör Eğitimi Golden Warrior Dedektör

Detay
17 Mayıs 2021, Pazartesi

Konya Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
03 Mayıs 2021, Pazartesi
Şubat 2021

Dedektör ile Devri Alem Konya Golden Rain Dedektör Eğitimi

Detay
25 Şubat 2021, Perşembe

Dedektör ile Devri Alem Konya Golden Rain Dedektör Eğitimi

Detay
19 Şubat 2021, Cuma
Ocak 2021

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık.Yolculuğun dokuzuncu durağı Konya

Detay
07 Ocak 2021, Perşembe