Manisa Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Manisa Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Manisa dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Manisa dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Manisa dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Manisa dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Nisan 2021

Manisa Dedektör Eğitimi ve Dedektör Kullanıcısı Müşterimizi Ziyaret

Detay
13 Nisan 2021, Salı
Mart 2021

Manisa Dedektör Eğitimi Golden Warrior, dedektör kullanıcılarına her zaman tam destek vermek için elimizden geldiğince hizmet veriyoruz.

Detay
25 Mart 2021, Perşembe
Ocak 2021

Manisa dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör etkinliği. Manisa dedektör kullanıcılarına firmamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Detay
21 Ocak 2021, Perşembe