Samsun Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Samsun Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Samsun dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Samsun dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Samsun dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Samsun dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Temmuz 2021

Samsun Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
15 Temmuz 2021, Perşembe

Samsun Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
13 Temmuz 2021, Salı

Samsun Dedektör Eğitimi Golden Rain Dedektör

Detay
11 Temmuz 2021, Pazar

Samsun Dedektör Eğitimi Golden Rain

Detay
09 Temmuz 2021, Cuma
Aralık 2020

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık.Yolculuğun beşinci durağı Samsun

Detay
21 Aralık 2020, Pazartesi