Denizli Dedektör Etkinlikleri

- Neler Yaptık -

Denizli Dedektör kullanıcıları ile gerçekleştirdiğimiz dedektör eğitimleri ve dedektör etkinliklerini bu sayfa altında listeleyeceğiz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz etkinlik kapsamında firmamızdan daha önce dedektör satın alan müşterilerimizi ziyaret ediyor ve onlarla arazide ücretsiz dedektör eğitimi gerçekleştiriyoruz. Denizli dedektör kullanıcıları açısından müşterilerimizin yoğun olduğu illerden bir tanesidir.

Yeni bir dedektör satın almak isteyen Denizli dedektör kullanıcıları firmamıza gelmek için vakit ayıramıyor ve kargo ile almak istemiyorsa Dedektör ile Devri Alem etkinliği kapsamında biz onları ziyaret ederek satın almak istedikleri dedektörü kendi arazi, bahçe, tarlasında deneyerek, test ederek ve eğitim alarak satın almasını sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde Denizli dedektör kullanıcıları yoğun olarak katılım göstermekteler. Dedektör etkinliklerinde kendilerinin deneyimlerini dinliyor ve sordukları soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Dedektör kullanımı konusunda daha iyi olmaları için bilgilendiriyoruz.

Denizli dedektör kullanıcılarına firmamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Ağustos 2021

Denizli Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
20 Ağustos 2021, Cuma

Denizli Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon

Detay
18 Ağustos 2021, Çarşamba
Nisan 2021

Denizli dedektör eğitimi içeriğimizde dedektör nasıl kullanılır vb. bilgiler mevcuttur.

Detay
07 Nisan 2021, Çarşamba

Denizli Dedektör Eğitimi Gold Finder Neon Dedektör Nasıl Kullanılır?

Detay
01 Nisan 2021, Perşembe
Ocak 2021

Uğur Elektronik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile il, il dolaşıp onları ziyaret etme kararı aldık. Yolculuğun on birinci durağı Denizli

Detay
12 Ocak 2021, Salı